czwartek, 16 czerwca 2016

Fantazje w trójkącie - Opal Carew

Fantazje w trójkącie - Opal CarewTytuł: Fantazje w trójkącie
Tytuł oryginału: Twin fantasies
Autor: Opal Carew
Wydawnictwo: Czarna Owca
Data premiery: luty 2013 r.

Moja ocena: 1/10 (beznadziejna)Książkę przeczytałam już jakiś czas temu i odgrzebałam właśnie moją opinię na jej temat, którą zamieściłam na portalu lubimyczytac,pl. Postanowiłam podzielić się nią z Wami - literatura "erotyczna" jeszcze nie gościła na tym blogu, to raz, a dwa - może Was przekonam, byście nie tracili swojego cennego czasu na czytanie tej pozycji.

Z góry zaznaczam - poniżej znajduje się spoiler. Ogromny, przeokropny spoiler. Właściwie to cała fabuła :)


Tą książkę ciężko nazwać romansem, ciężko erotyką. Jedyne według mnie pasujące słowo to pornografia. Tak tak. Sceny seksu poprzetykane gdzieniegdzie "fabułą" - użyłam cudzysłów, ponieważ i fabułą ciężko jest nazwać wydarzenia opisane w "Fantazjach w trójkącie". 


Sytuacja przedstawia się następująco (SPOILER) - główna bohaterka poważnie zastanawia się nad swoim związkiem. Seks. Seks. Okazuje się, że jej facet ma brata bliźniaka, lecz ona o tym nie wie. Seks. Seks. Bohaterka zachodzi w ciążę z bratem bliźniakiem. Seks. Seks. Cała trójka daje sobie szansę a bliźniacy pozwalają dziewczynie wybrać, z którym ona chce być. Seks. Seks. Dziewczyna zamieszkuje z bratem na próbę. Seks. Jest rozdarta, kocha swojego faceta, ale czuje pociąg do jego brata. Seks. Nie wie, co robić, czuje, że kocha obu braci. Seks. Okazuje się, że ciąża jest bliźniacza, facet dziewczyny wprowadza się do niej i swojego brata. Seks. Dziewczyna dalej jest rozdarta, myli braci (ach ten zwrot akcji!). Seks z nimi na zmianę, seks w trójkącie. Postanawia nie być z żadnym z braci (autorka próbuje trzymać czytelnika w napięciu). Chwilowy brak seksu (damn!). Bracia postanawiają, że spróbują dać sobie szansę i być może związek i wychowywanie dzieci w trójkę się sprawdzi. Seks.


Epilog - cała trójka plus trzyletnie bliźniaki mieszkają sobie wesoło razem, dzieci są wychowywane przez dwóch ojców i matkę, oczywiście nie ma słowa o tym, jak na całą sytuację zareagowała rodzina i otoczenie tej trójki. Ja się pytam - POWAŻNIE?! Odradzam czytanie tej książki. No chyba że ktoś chce podnieść sobie ciśnienie (w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu).

Powyższe mówi chyba wszystko, co sądzę o tej książce. Opisywanie narracji, bohaterów, stylu pisania autorki nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Czytałam lepsze erotyki., a ten tutaj to była tylko strata czasu.

11 komentarzy:

 1. Szkoda, że to taki słaby erotyk. Wielka szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, nie zawsze udaje nam się trafić na dobrą książkę...

   Usuń
 2. Przeczytałam to dawno temu i natychmiast wyrzuciłam z pamięci! Przypomniałaś mi o tym "dziele". Uśmiałam się strasznie czytając to. Niewiele jest głupszych książek...

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam tę książkę dawno temu, ale podeszłam do niej nieco bardziej pobłażliwie, chociaż szału nie było i tak. Nie da się ukryć, że wydarzenia były tak absurdalne, że nie wierzyłam własnym oczom. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam, nie wytrzymałam i zaczęłam się śmiać. Aż mam ochotę użyć pewnego niecenzuralnego słowa po przeczytaniu tego spojlera - no ja pier.... Nie wiem, jak to się stało, że ta książka została wydana i tego chyba nawet nie powinno nazywać się powieścią, a po prostu gniotem. Nie zbliżę się do tej powieści za żadne skarby xD

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi to wszystko strasznie xD Wniosek: muszę to przeczytać xD

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Zakątek czytelniczy , Blogger