O MNIE/KONTAKT

Witaj w moim Zakątku czytelniczym!

Mam na imię Malwina i jestem książkoholiczką.

Może brzmi to banalnie, ale tak właśnie jest. Niestety, ale życie zawodowe nie pozwala mi na czytanie non stop, ale staram się to robić w każdej wolnej chwili (na co pomstuje mój mąż :)), bowiem sprawia mi to niesamowitą przyjemność. I właśnie dlatego posty tutaj nie pojawiają się zbyt często... Ale jak już jakiś się pojawi, możesz być pewien, że przeczytasz na temat opisywanej książki to, co naprawdę o niej myślę. Właśnie takie opinie tutaj znajdziesz - pisane emocjami.

Cały czas uczę się pisać na temat książek. Prawda jest taka, że większość mojego życia skupia się na pisaniu, jednak pisanie o książkach to zupełnie inna bajka, niż to, co robię na co dzień. Dlatego proszę - wybaczcie mi, jeśli tekst uderzy w bardziej podniosłe tony - staram się z tym walczyć :)

Zdaję sobie również sprawę, że w blogosferze istnieje mnóstwo blogów takich jak ten i o wiele wiele lepszych - ze względu na wysoką jakość recenzji, ilość pojawiających się postów w ciągu miesiąca, ładnych kompozycyjnie zdjęć... A ja się ciągle uczę, szukam, inspiruję. I robię wszystko, byście czuli się tutaj dobrze - i żebym przede wszystkim to ja czuła się tu dobrze :)

Dziękuję, że mnie odwiedziłeś :) Zostaw komentarz - chętnie podyskutuję o książkach :)

Zapraszam do kontaktu: zakatekczytelniczy@gmail.com1 komentarz:

Copyright © 2016 Zakątek czytelniczy , Blogger