poniedziałek, 10 kwietnia 2017

[KONKURS] Czym dla Ciebie jest dom? Do wygrania książka Ilony Gołębiewskiej "Powrót do starego domu"Od kilku dni na fb oraz ig zapowiadałam Wam konkurs, w którym do wygrania będzie cudowna powieść Ilony Gołębiewskiej - "Powrót do starego domu", a więc oto i on :) Dzięki uprzejmości Wydawnictwa MUZA S.A. otrzymałam również egzemplarz dla Was i czym prędzej chciałabym się nim z Wami podzielić! 

Bardzo gorąco zachęcam Was do udziału, bowiem książka, którą możecie zdobyć, jest niezwykle ciepłą i dodającą otuchy powieścią, idealną na wiosenne czytanie na świeżym powietrzu :) Moją opinię na temat tej pozycji znajdziecie tutaj (klik).

Jeżeli na dodatek bierzecie udział w wyzwaniu czytelniczym #czytambopolskie (klik) to informuję, że ta książka jest nie lada gratką w miesiącu kwietniu nie tylko dlatego, że wyszła spod pióra polskiej autorki, ale również z uwagi na jej nazwisko :)

Oto regulamin konkursu:
 1. Organizatorem konkursu jest Zakątek czytelniczy, natomiast nagroda została ufundowana przez Wydawnictwo MUZA S.A.

 2. Konkurs trwa od dnia 10 kwietnia do dnia 17 kwietnia 2017 r.

 3. Aby wziąć udział w konkursie należy:

  - w komentarzu do niniejszego posta odpowiedzieć na pytanie Czym dla Ciebie jest dom? oraz udostępnić banner z początku posta na swoim blogu, wraz z linkiem do strony konkursu (proszę o podanie linku do bloga w komentarzu, pod odpowiedzią na pytanie konkursowe),

  - dla osób nieposiadających bloga - proszę o udostępnienie wpisu konkursowego z fanpage Zakątka czytelniczego (klik) i udzielenie odpowiedzi na konkursowe pytanie pod specjalnie do tego dedykowanym postem na fanpage bloga Zakątek czytelniczy,

  - polubić fanpage bloga Zakątek czytelniczy (klik), Wydawnictwa MUZA S.A. (klik) oraz autorki powieści - Ilony Gołębiewskiej (klik),
 4. Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma egzemplarz książki "Powrót do starego domu" Ilony Gołębiewskiej.

 5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni od jego zakończenia w osobnym poście zamieszczonym na blogu Zakątek czytelniczy. 

 6. Osobę, która zwycięży, proszę o kontakt pod adresem mailowym zakatekczytelniczy@gmail.com i podanie adresu do wysyłki w ciągu trzech dni od dnia ogłoszenia wyników niniejszego konkursu. Nieuczynienie zadość temu wymaganiu spowoduje, że książka zostanie przekazana osobie, której zgłoszenie zostanie wybrane zgodnie z punktem 4.
 7. Konkurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają adres do wysyłki na terenie Polski.
 8. Zastrzegam możliwość przedłużenia czasu trwania niniejszego konkursu z powodu małej ilości zgłoszeń lub z innych przyczyn niezależnych ode mnie. 
Mam nadzieję, że wszystko jest dla Was jasne, jednak w razie pytań i wątpliwości śmiało piszcie tutaj, czy na Facebooku czy na maila :)

Powodzenia! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Zakątek czytelniczy , Blogger